سوالات متداول در مورد واریز و برداشت پول در ExpertOption

سوالات متداول در مورد واریز و برداشت پول در ExpertOption

سپرده

ExpertOption حداقل 10 دلار در حساب Micro خود واریز می کند . این سطح حساب برای مبتدیانی که تازه در جهان تجارت آنلاین خیس می شوند بسیار مناسب است. در اینجا کمترین مبلغ واریز برای انواع دیگر حساب وجود دارد:

  • پایه - 50 دلار +
  • نقره ای - 500 دلار +
  • طلا - 2500 دلار +
  • پلاتینیوم - 5000 دلار +

ExpertOption روشهای مختلف پرداختی از جمله کلیه کارتهای اعتباری اصلی (از جمله Visa و Mastercard) ، ارز رمزنگاری شده و عمده کیف پولهای الکترونیکی از جمله UnionPay ، WebMoney ، Skrill ، Neteller ، Perfect Money ، Yandex Money ، Fasapay و QIWI را ارائه می دهد.
سوالات متداول در مورد واریز و برداشت پول در ExpertOption

نحوه سپرده گذاری در ExpertOption

  1. به برگه امور مالی بروید
  2. روی برگه سپرده کلیک کنید
  3. روش پرداخت خود را انتخاب کنید
  4. واحد پول خود را انتخاب کنید
  5. مبلغی را که می خواهید سرمایه گذاری کنید وارد کنید
  6. ارسال را کلیک کنید


آیا می توانم 1 دلار در ExpertOption سپرده گذاری کنم؟

سوالات متداول در مورد واریز و برداشت پول در ExpertOption
آیا فکر می کنید 10 دلار از حداقل مبلغ سپرده به اندازه کافی ناچیز است؟ با استفاده از سیستم پرداخت رمزنگاری می توانید 1 دلار واریز کنید. بنابراین ، شما می توانید فقط از 1 دلار شروع به معامله و سودآوری در حساب واقعی ExpertOption کنید.


آیا می توانم همزمان چند واریز کنم؟

می توانید هر چقدر می خواهید واریز کنید. علاوه بر این ، شما می توانید مقدار نامحدودی از سپرده ها را از طریق سیستم های مختلف پرداخت به طور همزمان در بستر معاملات در دسترس قرار دهید. باز هم ، اگر در این مرحله مشکلی ندارید ، به سادگی با مرکز پشتیبانی تخصصی تماس بگیرید.

برداشت از حساب


برای برداشت پول ، ExpertOption همان روش های پرداختی را ارائه می دهد که برای سپرده هایی مانند کارت های اعتباری ، کیف پول الکترونیکی ، ارز رمزنگاری شده و غیره استفاده می شود ... برای برداشت وجه از حساب شما ، باید با همان روش پرداختی انجام شود حساب خود را با آن باز کنید تا زمانی که مبلغ اولیه سرمایه گذاری خود را برداشت کنید. پس از آن ، در صورت تمایل می توانید برای باقیمانده وجه خود روش پرداخت متفاوتی انتخاب کنید.

حداقل میزان برداشت برای ExpertOption 10 دلار USD است. درخواستها معمولاً فقط در 2 روز کاری پردازش می شوند. همانند اکثر کارگزاران ، Expert Option قبل از درخواست پول ، احتیاج به تأیید هویت دارد. این یک محافظ برای جلوگیری از تقلب در حساب شما است.
سوالات متداول در مورد واریز و برداشت پول در ExpertOption


چگونه می توانم پول برداشت کنم؟

برای برداشت پول لطفاً یک درخواست برداشت ایجاد کنید. می توانید هر مبلغی را از موجودی خود به کارت بانکی ، Skrill ، Neteller ، Webmoney ، Yandex.Money ، Qiwi برداشت کنید.

آیا هزینه برداشت وجود دارد؟

ExpertOption فاقد هزینه برداشت است. فقط یک سیستم پرداخت می تواند کمیسیون پردازش معاملات را از شما دریافت کند. همچنین کارگزار ExpertOption محدودیت خوبی برای برداشت دارد. اما اگر می خواهید بلافاصله پس از سپرده گذاری پول برداشت کنید و حتی معامله ای انجام نداده اید ، ExpertOption ممکن است حدود 4٪ از حق کمیسیون را بپردازد زیرا ارائه دهندگان پرداخت این هزینه ها را از ExpertOption می گیرند.

چه مدت طول می کشد تا برداشت وجوه انجام شود؟

درخواست های برداشت معمولاً در 2 روز کاری بررسی می شود.

آیا برای برداشت وجه به مدارکی نیاز دارم؟

نماینده شرکت می تواند بسته به نوع برداشت ، از شما بخواهد اسناد اسکن شده را ارسال کنید. تمام اطلاعات به ایمیل شما ارسال می شود.


چقدر می توانم از ExpertOption برداشت کنم؟

سوالات متداول در مورد واریز و برداشت پول در ExpertOption
شما می توانید حداکثر 1.000.000 دلار در روز برداشت کنید. شما می توانید درخواست های زیادی را برای برداشت انجام دهید و به همان اندازه که برای چند روز نیاز دارید پس بگیرید.


حداقل میزان برداشت از ExpertOption چقدر است؟

سوالات متداول در مورد واریز و برداشت پول در ExpertOption
حداقل مبلغ برداشت در Expertoption 10 دلار است. به دلیل شرایط ExpertOption نمی توانید با مقدار کمتری پول برداشت کنید. اما همیشه می توانید با تیم ExpertOption تماس بگیرید و از آنها بخواهید مقدار کمتری را برداشت کنند.


اگر پولی دریافت نکردم باید چه کار کنم؟

در ابتدا ممکن است یک معامله بانکی تا 10 روز تأخیر داشته باشد. همچنین باید مطمئن باشید که پول خود را دریافت نکرده اید. اولین کاری که می توانید انجام دهید بررسی وضعیت درخواست شما است (درخواست شده ، به این معنی که کارگزار می داند که معامله گر درخواست بازپرداخت وجوه را داشته است ، این بدان معنی است که برداشت انجام می شود و پردازش می شود ، این بدان معناست که بازرگانان می توانند درآمد خود را ببینند) حساب آنها خیلی زود است). معامله گر همیشه می تواند با پشتیبانی ExpertOption تماس گرفته و شرایط را با جزئیات توضیح دهد و در کمترین زمان پاسخ دهد.


درخواست انصراف از ExpertOption من رد می شود.

یک تاجر باید مطمئن شود که حساب وی تأیید شده است (شما باید اسکن پاسپورت یا شناسه خود را ارسال کنید). ExpertOption همچنین می تواند در هنگام برداشت (اسناد بانکی یا قبض ابزار) برخی از اسناد اضافی را درخواست کند. اگر پس از اتمام تمام این مراحل ، برداشت شما رد شد ، با پشتیبانی ExpertOption 24/7 تماس بگیرید ، آنها به شما کمک می کنند.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!