چگونه می توان یک مجله تجارت فارکس را در ExpertOption نگه داشت

چگونه می توان یک مجله تجارت فارکس را در ExpertOption نگه داشت
در فارکس ، همیشه جای پیشرفت دارد. معامله گران موفق یک ژورنال را برای بررسی نتایج و بهبود روشهای خود نگه می دارند. این خاطرات روزانه شامل توصیف تصمیمات ، از پارامترهای ورود به نتایج مالی است. این یک ابزار آموزشی بی ارزش برای هر کسی است که در مورد فارکس جدی است. اساساً ، یک ژورنال معاملات فارکس گزارش فعالیت های شما است. اگر یادداشت ها را به درستی یادداشت کنید ، می بینید که کجا کوتاه می آیید و چه روش هایی مثمر ثمر هستند. اما چگونه می توان از یک مجله تجارت به درستی استفاده کرد؟

هدف یک مجله تجارت فارکس

وقتی تجارت اینترنتی می کنید ، یادگیری هرگز متوقف نمی شود. کمال دست نیافتنی است ، اما شما همیشه می توانید راه های بهتر بودن را پیدا کنید. یک فلسفه کامل در پس مجلات تجاری وجود دارد. با دیدن مزایا ، نمی توانید آنها را انکار کنید. در واقع ، نگه داشتن یک روزنامه می تواند یکی از بهترین تصمیماتی باشد که شما به عنوان یک تاجر می گیرید!

ابتدا سریعتر به بهترین سبک معامله خواهید رسید. تازه کارها انتخاب استراتژی متناسب با شخصیت آنها دشوار است. آنها باید در مورد سیستم های موجود بیاموزند و آنها را در عمل امتحان کنند. یک ژورنال تجزیه و تحلیل را تسهیل می کند ، بنابراین می توانید سریعتر به یک سبک واحد برسید.

چگونه می توان یک ژورنال تجارت فارکس ساخت؟ هیچ ساختار جهانی برای یادداشت وجود ندارد ، اما یک کتاب شبکه می تواند راحت ترین کتاب باشد. می توانید در ستون های مختلف یادداشت برداری کنید. به این ترتیب مقایسه و مقایسه پس از آن آسان است. اطمینان حاصل کنید که پارامترهای زیر را برای هر تصمیم گیری توصیف می کنید. این حداقل حداقل است.
  • چرا موقعیت را باز کردید؟ انگیزه های خود را برای ورود به بازار یادداشت کنید. با خود صادق باشید اگر بر اساس اصرار یا قوز عمل می کردید ، آن را با دقت یادداشت کنید.
  • چه موقع موقعیت را باز کردید؟ زمان ورود به بازار را یادداشت کنید.
  • قیمت ورود شما چقدر بود؟ مطمئن شوید که مقدار دقیقاً در پیپ دقیق باشد.
  • چه مدت موقعیت ادامه داشت؟ معاملات فارکس بسته به سبک - از ثانیه به هفته دیگر متفاوت است.
  • چرا موقعیت را بستید؟ انگیزه خود را برای خروج یادداشت کنید. در اینجا ، صداقت به همان اندازه مهم است.
  • نتیجه چه بود؟ توجه داشته باشید که چقدر موقعیت را از دست دادید یا از دست دادید. آیا تصمیم کاملاً مثمر ثمر بود؟
ژورنال های تجاری فقط برای تازه کارها نیستند. با تجربه تر شدن تاجران ، ممکن است متغیرهای بیشتری به سیستم اضافه کنند. البته برخی از متخصصان با تسلط بر مهارت تجارت ، مجلات خود را کنار می گذارند. هنوز هم ، اکثر متخصصان به یادداشت برداری ادامه می دهند ، زیرا ارزش غیرقابل انکار است.


1. به سبک خود لهستانی کنید

بدون وجود راهی برای نظارت بر عملکرد ، آیا می توانید مطمئن باشید که همه کارها را به درستی انجام می دهید؟ شما هیچ فرصتی برای پیگیری تعداد پیپ های دریافتی در طی یک دوره زمانی ندارید. حتی نسبت برد و باخت یک تقریب است. یک ژورنال وضوح لازم برای برتری در این حرفه را فراهم می کند.

اول و مهمترین ، یک ژورنال به شما کمک می کند تا بهترین استراتژی را انتخاب کنید. وقتی می دانید چه عملی را باید دنبال کنید ، می توانید روی مهارت خود تمرکز کنید. ثانیا ، یادداشت ها برای بهبود استراتژی جایگزین نیستند. فارکس زمینه ای است که پیشرفت در آن دائمی است. در اینجا ، یادگیری هرگز متوقف نمی شود.

لحظه ای که احساس می کنید سبک شما ایده آل است لحظه ای است که می توانید همه چیز را از دست بدهید. اعتماد به نفس بیش از حد و رضایت خاطر از دلایل عمده معاملات ناموفق است. در فارکس ، شکست رایگان نیست. بعضی اوقات ، هزینه شما برای ادامه دادن بسیار زیاد است.

2. برای پیگیری برنامه خود

نگهداری یک ژورنال نیز یک روش عالی برای اطمینان از سازگاری است. این سنگ بنای موفقیت تجاری است. وقتی معاملات را به صورت مکتوب توصیف می کنید ، به احتمال کم عناصر مهم رویکرد خود را فراموش خواهید کرد.

اغلب اوقات ، تاجران به دلیل تنبلی یا شلختگی خود ضرر می کنند. پیروی از برنامه شما امری حیاتی است. از تصمیمات نامناسب که به نتایج هر کس مضر است جلوگیری می کند.

بازار بین المللی فارکس بسیار عظیم است. هر روز ، موسسات افراد معاملات تریلیون دلاری انجام می دهند. نحوه کارکرد این در اینجا است.

با این حال ، نگه داشتن یک ژورنال تنها نیمی از وظیفه است. همچنین باید یادداشت های خود را مرتباً تجزیه و تحلیل کنید. زمانی را برای بازگشت به گذشته و تجزیه و تحلیل تمام مطالب خود تعیین کنید. این کار را حداقل ماهانه انجام دهید. برای دقیق ترین تجزیه و تحلیل ، صفحه گسترده ای ایجاد کنید که در آن تمام ورودی ها را بدون استثنا اضافه کنید. این یک روش عالی برای مقایسه معاملات موفق و ناموفق است.


3. برای کاهش خطرات

یک تاجر دقیق می تواند متغیرهای خطرناکی را که باید حذف شوند شناسایی کند. هر عاملی که مانع پیشرفت شما شود باید دوباره ارزیابی شود. به عواملی که واقعاً مثر هستند پایبند باشید. سپس قادر خواهید بود استراتژی کارآمد مدیریت ریسک را تدوین کنید. این از تلفات زیاد جلوگیری می کند.

چگونه بررسی کنیم که کارگزار فارکس شما قابل اعتماد است


چگونه می توان یک ژورنال تجارت فارکس را در گزینه تخصصی ایجاد کرد

شما به یک سیستم برای یادداشت نیاز دارید. برای اطمینان از ارزش واقعی مجله تجارت فارکس ، دستورالعمل های ما را دنبال کنید. در اینجا هفت ملاحظه مهم آورده شده است.
چگونه می توان یک مجله تجارت فارکس را در ExpertOption نگه داشت

به خود دروغ نگو

ژورنال شما بی فایده خواهد بود مگر اینکه اطلاعات موجود در آن دقیق باشد. با خود صادق باشید و سعی نکنید اعداد را جعل کنید. اگر به نظر می رسد استراتژی شما شکست خورده است حقیقت زشت را بپذیرید و روش هایی را برای بهبود آن در نظر بگیرید. شما باید از نقاط ضعف خود آگاه باشید ، بنابراین می توانید در آینده آنها را از بین ببرید.

دقیق تر باشید و تمام جزئیات را در لوله یادداشت کنید. فریب دادن خود هیچ فایده ای ندارد. اگر عزت نفس شما رنج می برد ، از آن به عنوان انگیزه ای برای کار بهتر استفاده کنید. دست کم گرفتن هم کمکی به شما نمی کند. شما باید دقیقاً بدانید که چقدر معامله می کنید.

این نیز به انگیزه های تصمیم گیری شما مربوط می شود. هوشیار باش. در انگیزه های خود برای معاملات تأمل کنید. چند تصمیم شما منطقی بوده است؟ صداقت کامل تنها راه یادگیری و پیشرفت است. همه چیز به مهارت ، درک و توانایی خود در جذب اطلاعات جدید بستگی دارد. مجله شما باید اطلاعات کافی برای رشد و توسعه آینده فراهم کند


بعضی اوقات ، فراموش می کنید

دیر یا زود ، فراموش خواهید کرد که برخی از معاملات خود را یادداشت کنید. هر چند این پایان جهان نیست. خاطرات ما کامل نیستند. در صورت بروز چنین اتفاقی نسبت به خود سخت گیر نباشید. در عوض ، حرکت کنید و یادآوری های م effectiveثر ایجاد کنید.

اگر فراموش کردید که به تجارت اشاره کنید ، بعداً این کار را انجام دهید. البته ممکن است دقت دچار مشکل شود ، اما باز هم از هیچ چیز بهتر است. فکر نکنید که یک تجارت فراموش شده بهانه ای برای کنار گذاشتن مجله است. این کاری احمقانه است که باید انجام شود.


پیگیر احساسات خود باشید

انسانها کاملاً رفتاری منطقی ندارند. احساسات مانع پیشرفت معاملات می شوند ، زیرا باعث قضاوت ما می شوند. احساسات خود را کنترل کنید ، بنابراین طبق هر اصرار عمل نمی کنید. معاملات همیشه استرس زا هستند و مقاومت در برابر فشار بسیار ضروری است. اجازه ندهید یک تغییر لحظه ای در بازار در استراتژی بلند مدت

شما تداخل ایجاد کند ممکن است فکر کنید روانشناسی تجارت اهمیت کمی دارد. این مطمئناً یک باور غلط خطرناک است. تاجران تحت تأثیر احساسات ، ضرر و زیان را تعقیب می کنند و در مواقعی که باید متوقف شوند ، به سمت موقعیت های باز می شتابند. این فقط آسیب را تشدید می کند. احساسات شدید ، چه منفی و چه مثبت ، ممکن است باعث اشتباهات گران قیمتی شود.

وقتی احساس افسردگی ، پرخاشگری یا هیجان کردید ، از تجارت خودداری کنید. احساسات سیستم های عقلانی را مختل می کند. همه نمی توانند انگیزه های خود را سرکوب کنند. هنوز ، این دقیقاً همان کاری است که شما باید انجام دهید. حتی ممکن است گاهی اوقات متوجه شوید که کارهای روزمره شما در تصمیم گیری های تجاری شما تداخل ایجاد می کند. ذهنانه کار کنید ، و موفقیت حاصل خواهد شد!


به بازار توجه کنید

تصمیمات معاملات در خلا وجود ندارد. آنها بر اساس فاکتورهای بازار هستند که دائماً در حال تغییر هستند. بنابراین ، یک نگاه متعادل داشته باشید. تصمیمات شما به همان اندازه بازار مهم است ، بنابراین هر دو را توصیف کنید. همیشه نیروهایی خارج از کنترل شما وجود دارند. آنها همچنین باید مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند.

هر روز ، نحوه رفتار بازار را توصیف کنید. این اطلاعات ضروری است زیرا بر نتایج مالی شما تأثیر می گذارد. گاهی اوقات ، ورود و خروج بدون آسیب بسیار دشوار است. گاهی اوقات ، بدون در نظر گرفتن هرگونه استراتژی و سیستم ، ضرر خواهید کرد.

علاوه بر این ، استراتژی شما ممکن است در چرخه های خاص بازار بهتر کار کند. حتی می توان استراتژی های مختلفی را برای سناریوهای مختلف بازار به کار برد. در راه خود گیر نکنید.

هر رویداد مهم مشاهده شده در طول روز را یادداشت کنید. اعلامیه های مهم موسسات مالی مانند بانک های مرکزی می تواند تأثیر زیادی بر نرخ ارز داشته باشد. همین امر در مورد تغییرات سیاسی نیز صادق است. هر تاجر اساسی باید این را بداند.

از ارقام تولید ناخالص داخلی تا دیپلماسی بین المللی ، موارد زیادی برای تأمل وجود دارد. به عنوان مثال ، وقتی بانک مرکزی نرخ بهره خود را افزایش می دهد ، پول ملی ارزش پیدا می کند و بالعکس.


غذاهای کلیدی

به هر مبتدی فارکس توصیه می شود که یک ژورنال تهیه کند. به آنها این امکان را می دهد تا تئوری را در عمل به کار گیرند و ببینند استراتژی های محبوب چگونه کار می کنند. با کسب تجربه ، ژورنال شما به شما کمک می کند تا روش های خود را اصلاح کنید. اگر عملکرد خود را ارزیابی نکنید ، بهتر شدن امکان پذیر نیست. حداقل یک بار در ماه به دستاوردهای خود نگاه کنید و برای افزایش اثربخشی نتیجه گیری کنید.

گذشته از پارامترهای تجاری ، توصیفاتی از احساسات و منطق خود را در آن بگنجانید. احساسات نقش زیادی در تجارت دارند ، اگرچه ارزش آنها برای همه مشخص نیست. با خود صادق باشید و از انگیزه های شکست خود آگاه باشید. سرانجام ، برای تجزیه و تحلیل فضای تجارت وقت بگذارید. امروز بازار چگونه عمل می کند؟ گاهی اوقات ، شما فقط نمی توانید برنده شوید. هر استراتژی متمرکز بر لیزر ، حداقل بعضی اوقات شکست می خورد.
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!