چگونه جعبه های قیمت مستطیل را با ExpertOption معامله کنیم

چگونه جعبه های قیمت مستطیل را با ExpertOption معامله کنیم

الگوی قیمت مستطیل شکل بر اساس توانایی بسیار مهم شناسایی حمایت و مقاومت است. این می تواند در یک پنجره تجارت کوچک بازدهی ثابت برای شما فراهم کند. این راهنما قصد دارد به شما نشان دهد که چگونه الگو را بشناسید و چگونه هنگام خرید در ExpertOption آن را به درستی اعمال کنید.

نحوه تشخیص الگوی قیمت مستطیل شکل

بیایید لحظه ای در مورد بازار دامنه دار صحبت کنیم. قیمت ها فقط برای سقوط به یک نقطه خاص دیگر در حال افزایش هستند. قیمت بالاتر سطح مقاومت را ایجاد می کند و پایین تر پشتیبانی می کند. آنها به اندازه کافی قوی هستند بنابراین پس از رسیدن قیمت به آنها ، بدون شکستن مقاومت یا حمایت ، دوباره برگشت می کند.

حمایت و مقاومت با افزودن خطوطی که موازی یکدیگر هستند ایجاد می شود. خط اتصال با پیوستن حداقل به دو پایین ایجاد می شود. خط مقاومت حداقل دو تاپ را بهم متصل می کند. نگاهی به نمودار 30 دقیقه ای DAX در زیر بیندازید.

چگونه جعبه های قیمت مستطیل را با ExpertOptionمعامله کنیم
مقاومت و پشتیبانی در نمودار 30 دقیقه ای DAX

الگوی مستطیل زمانی رو به پایان است که روند رو به پایان باشد. این نشان دهنده تغییر در جهت روند است.

بنابراین لحظه ای که می توانید ادغام قیمت را تشخیص دهید در بالای یک روند صعودی یا پایین ترین روند نزولی قرار خواهد گرفت. و آنچه می گوید این است که حرکت جهت به پایان رسیده است و روند آماده است تا معکوس شود. در این زمان ، قیمت ها از یک سطح خاص فراتر نمی روند یا پایین نمی آیند.

وقتی الگوی قیمت مستطیل شکل ظاهر شد چه باید کرد

در بیشتر موارد ، به راحتی می توان الگوی جعبه های قیمت را تشخیص داد. اما نگران نباشید. هنوز ممکن است مقداری سود کسب کنید تا قبل از شروع روند جدید از آن سود بگیرید.

اولین قدم شما باید ترسیم خطوط پشتیبانی / مقاومت باشد. سپس به دنبال لحظاتی باشید که قیمت به خط ها برخورد می کند. وقتی خط حمایت خواهد بود ، باید موقعیت خرید را باز کنید. در صورت لمس خط مقاومت ، یک موقعیت فروش را باز کنید.

ما هنگام معاملات کوتاه مدت توصیه می کنیم از نمودار بزرگ چارچوب زمانی استفاده کنید. اگر به عنوان مثال نمودار مورد معامله شما 30 دقیقه است ، معاملات 5 دقیقه ای را شروع کنید. به همین ترتیب ، اطمینان داشته باشید که قیمت در داخل مستطیل حفظ خواهد شد و قبل از انقضا معاملات باز نمی گردد.

چگونه جعبه های قیمت مستطیل را با ExpertOptionمعامله کنیم
مکانهایی که باید از بازه زمانی کمتر (5 متر) به دنبال ورودی ها باشید

وقتی قیمت بر سطح پشتیبانی یا مقاومت غلبه کرد چه باید کرد

شما باید خود را برای لحظه ای که قیمت حمایت یا مقاومت را بشکند آماده کنید. دیر یا زود اتفاق خواهد افتاد. جهتی را که قیمت پس از شکست در آن جریان دارد مشاهده کنید و بر این اساس معامله کنید.

اگر قیمت ، مانند نمودار نمونه ما در زیر ، سطح مقاومت را بشکند ، باید روند خرید را تجربه کنید ، زیرا روند صعودی در حال توسعه است.

می توانید اطلاعات بیشتری در مورد معاملات پس از شکست قیمت در راهنمای ما کسب کنید.

چگونه جعبه های قیمت مستطیل را با ExpertOptionمعامله کنیم
وقتی قیمت مانع را می شکند

الگوی جعبه های قیمت مدتی طول می کشد و در این دوره قیمت در محدوده خاصی بالا و پایین می شود. و سرانجام ، هنگامی که حرکت قیمت به طور قابل توجهی قوی باشد ، مانع را می شکند. می توانید برخی از سیگنال های مربوط به وقوع این امر را مشاهده کنید. به عنوان مثال شمع ها بلندتر و یکرنگ هستند. بنابراین ، شما این حق را دارید که انتظار داشته باشید بازار در مسیر شکست حرکت کند.

و تمام موارد بالا را در نظر بگیرید ، شما می توانید در یک روند در حال تجارت وارد تجارت شوید.

اکنون که الگوی قیمت مستطیل را شناختید می توانید از آن استفاده کنید. روی یک حساب آزمایشی رایگان تمرین کنید و سپس به حساب واقعی ExpertOption بروید. با این حال ، همیشه مواظب باشید این استراتژی فرمول جادویی برای موفقیت نیست. به احتمال زیاد با ضرر روبرو خواهید شد ، زیرا هرگز نمی توانید هنگام معامله با بازار مالی ریسک را کاملاً از بین ببرید.

تجربه خود را با ما در میان بگذارید.

Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!

پیام بگذارید

لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!