10 راه برای تقویت مهارت های خود با ExpertOption

10 راه برای تقویت مهارت های خود با ExpertOption
آیا به دنبال نکات معاملاتی هستید؟ خوب، هیچ وقت برای یادگیری مهارت های جدید دیر نیست. از معامله‌گران جدیدی که تازه شروع به فکر کردن در مورد معاملات گزینه‌ها کرده‌اند تا کسانی که مدتی است با موفقیت معامله می‌کنند، همیشه جای پیشرفت وجود دارد. معامله ریسک دارد؛ ترفند این است که شانس برنده شدن را به حداکثر برسانیم.

در حالی که این یک راه نسبتا آسان برای کسب درآمد است، اما به تمرین زیاد، درک و مقدار مشخصی مسئولیت نیز نیاز دارد. گفته می‌شود اگر با نگرش درست، مهارت‌های مدیریت پول خوب و همچنین استراتژی‌های معاملاتی مناسب به آن برخورد کنید، راه خوبی برای کسب درآمد اضافی یا زندگی تمام وقت است.

1 صبور باشید

باز کردن یک حساب پول واقعی، سپرده گذاری و شروع معامله در بازار با اولین چیزی که با آن روبرو می شوید وسوسه انگیز است، عجله در آن ایده خوبی نیست. اگرچه اصول تجارت به طور معقولی مستقیم هستند، اما یافتن راه خود به زمان نیاز دارد. وقت بگذارید، تحقیقات خود را انجام دهید و قبل از شروع با حوزه های مختلف تجارت آشنا شوید.


2 درباره صنعت بیاموزید

آیا به تازگی از یک دوست یا همکار در مورد تجارت شنیده اید؟ آیا می دانید بورس چیست؟ اصطلاحات تخصصی را بیاموزید، در مورد مقررات بیاموزید، درک کنید که هنگام معامله چه چیزی ضروری است، انواع مختلف نمودارهای معاملاتی و تفاوت بین معاملات فارکس و معاملات روزانه را درک کنید. چه دارایی هایی را انتخاب می کنید و چگونه معامله می کنید؟ با دانش، درک و درک کاری که انجام می دهید به شما کمک می کند تا تصمیمات تجاری بهتری بگیرید.


3 یک کارگزار بزرگ را انتخاب کنید

کارگزاران مالی زیادی برای انتخاب وجود دارند که اگر بخواهید خودتان درباره هر کارگزار تحقیق کنید، هفته‌ها قبل از اینکه حسابی ثبت کنید این کار را انجام می‌دادید. به نکات و توصیه های معاملاتی ما نگاهی بیندازید و قبل از اینکه در مورد کارگزار مناسب خود تصمیم بگیرید، فهرست کوتاهی از کارگزاران معتبر ایجاد کنید.

ترفند این است که شانس برد را به حداکثر برسانیم و خطر باخت را به حداقل برسانیم.


4 از یک نسخه آزمایشی استفاده کنید

یک کارگزار مالی خوب یک حساب آزمایشی برای دارندگان حساب جدید ارائه می دهد. گاهی اوقات آنها این حساب آزمایشی یا مجازی را به هر کسی که ثبت نام کند می دهند. ممکن است فقط برای کسانی که سپرده گذاری کرده اند در دسترس باشد، اما در هر صورت این یک راه عالی برای تمرین تجارت بدون ریسک کردن پول خود است. هنگامی که با حساب مجازی خود معامله کردید و برد و باخت را تجربه کردید، آمادگی بیشتری برای معامله با پول واقعی خواهید داشت.

5 پاداش ها را بررسی کنید

یکی از مهم ترین نکات معاملاتی. اگرچه این تنها یک عامل در هنگام انتخاب کارگزار است، اما همیشه یکی از بهترین ترفندهای معاملاتی است که ببینید چه پاداش هایی ارائه می شود. برای مثال، اگر از 100% پاداش منطبق استفاده می کنید، می توانید پول جایزه را متفاوت با نحوه معامله با پول خود تخصیص دهید. برخی از معامله گران از پول پاداش برای آزمایش دارایی های مختلف استفاده می کنند. ریسک این پول کمتر است زیرا این پول پاداش است، بنابراین منطقی است که از آن برای بهبود خود استفاده کنید.


6 زیاد ریسک نکنید

شما در هنگام معامله ریسک می کنید. اگر مطمئناً هر بار که معامله می‌کنیم برنده می‌شویم، همه آن را انجام می‌دهند و همه برنده می‌شوند. کارگزاران آنجا هستند تا مانند شما پول در بیاورند و در هر معامله ای همیشه کسی ضرر می کند. ترفند این است که ریسک این را به حداقل برسانید و اینکه هر پولی که سرمایه گذاری می شود در صورت باخت به شما آسیب نمی رساند.


7 به خواندن ادامه دهید

بسیاری از بهترین کارگزاران بخش های آموزشی ابزاری را در وب سایت خود دارند. علاوه بر حساب‌های نمایشی، که در آن می‌توانید تجارت را قبل از معامله با پول واقعی تمرین کنید، ویدیوهای ارزشمند زیادی و همچنین وبینارهای منظم برنامه‌ریزی شده برای مبتدیان تا معامله‌گران خبره وجود دارد. از تمام ابزارهای موجود برای بهبود استراتژی خود استفاده کنید.


8 معامله در معاملات کوتاه

یکی از نکات مورد علاقه ما. توصیه می‌شود هنگام معامله به جای معامله طولانی‌تر، زمان‌های انقضا کمتر از یک ساعت را رعایت کنید. معاملات کوتاه‌مدت استراتژی معاملاتی قابل پیش‌بینی‌تری هستند و سود بیشتری دارند، بنابراین شما پول از دست نمی‌دهید.


9 با آن مانند یک تجارت رفتار کنید

اگر کسب و کار خود را داشتید، در تصمیماتی که می گیرید و نحوه خرج کردن پول خود بسیار مراقب خواهید بود. تجارت تفاوتی ندارد. تصمیمات عجولانه و اشتباهات ساده ممکن است برای شما هزینه داشته باشد. اگر با آن مانند یک تجارت رفتار کنید، احتمالاً انتخاب های خود را با دقت بیشتری بررسی خواهید کرد.


10 فقط کاری را انجام دهید که راحت است

خیلی از منطقه راحتی خود دور نشوید و متوجه شوید که از این تجربه لذت نمی برید. قبل از اینکه بازارها، دارایی ها یا معاملات جدید را امتحان کنید، به آنچه می دانید پایبند باشید و مطمئن شوید که راحت هستید. مطمئن شوید که پول خود را به دلالان کلاهبرداری نمی دهید!
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!