10 روش برای تیز کردن مهارت های خود با ExpertOption

10 روش برای تیز کردن مهارت های خود با ExpertOption
آیا به دنبال نکات گزینه های باینری هستید؟ خوب ، هرگز برای یادگیری مهارت های جدید دیر نیست. از معامله گران جدید که تازه در فکر تجارت گزینه ها هستند تا کسانی که مدتی است با موفقیت تجارت می کنند ، همیشه جای پیشرفت دارد. تجارت گزینه دودویی خطری را به همراه دارد. ترفند برای به حداکثر رساندن شانس برنده شدن است.

در حالی که این یک روش نسبتاً آسان برای کسب درآمد است ، اما به یک تمرین ، درک و میزان مشخصی از مسئولیت نیز نیاز دارد. اگر گفتید که اگر با نگرشی مناسب به آن نزدیک شوید ، مهارت مدیریت خوب پول و همچنین استراتژی های تجاری مناسبی داشته باشید ، این یک روش عالی برای کسب درآمد اضافی یا زندگی تمام وقت است.

1 صبور باشید

به همان اندازه که افتتاح حساب واقعی پول وسوسه انگیز است ، سپرده گذاری کنید و از اولین چیزی که با آن روبرو شدید معامله کنید ، فکر عجله ای برای ورود به آن نیست. اگرچه اصول معاملات به طور منطقی رو به جلو است ، اما یافتن راه خود به زمان نیاز دارد. وقت بگذارید ، تحقیق خود را انجام دهید و قبل از شروع با زمینه های مختلف تجارت آشنا شوید.


2 درباره صنعت اطلاعات کسب کنید

آیا شما در مورد تجارت گزینه های باینری از دوست یا همکار خود فقط چیزی شنیده اید؟ آیا می فهمید بورس چیست؟ اصطلاحات معلومات را بیاموزید ، با مقررات آشنا شوید ، آنچه را که در مورد تجارت ضروری است ، درک کنید ، انواع نمودارهای معاملاتی و تفاوت بین تجارت فارکس و تجارت روز را درک کنید. چه دارایی هایی را انتخاب می کنید و چگونه تجارت می کنید؟ با دانش ، درک و درک آنچه انجام می دهید به شما کمک می کند تا تصمیمات معاملاتی بهتری بگیرید.


3 یک کارگزار عالی انتخاب کنید

بسیاری از کارگزاران گزینه های باینری برای انتخاب وجود دارند که اگر بخواهید خودتان درباره هر کارگزار تحقیق کنید ، هفته ها قبل از ثبت حساب کار می کردید. نگاهی به نکات و توصیه های تجارت باینری ما بیندازید و قبل از تصمیم گیری در مورد مناسب خود ، لیست کوتاهی از کارگزارهای معتبر ایجاد کنید.

ترفند این است که شانس پیروزی را به حداکثر برسانید و خطر باخت را به حداقل برسانید.


4 از نسخه ی نمایشی استفاده کنید

یک کارگزار گزینه های باینری خوب یک حساب آزمایشی به دارندگان حساب جدید ارائه می دهد. بعضی اوقات این حساب آزمایشی یا مجازی را به هرکسی که ثبت نام کند می دهد. این فقط ممکن است در دسترس کسانی باشد که سپرده گذاری کرده اند اما به هر صورت راهی عالی برای انجام تجارت بدون به خطر انداختن پول خودتان است. هنگامی که با حساب مجازی خود معامله کردید و هر دو برد و باخت را تجربه کردید ، برای معامله گزینه های باینری با پول واقعی آماده تر خواهید بود.

5 جوایز را بررسی کنید

یکی از مهمترین نکات مربوط به معاملات گزینه های باینری. اگرچه این تنها یک عامل در هنگام انتخاب کارگزار است ، اما همیشه یکی از برترین ترفندهای تجاری برای دیدن پاداش های پیشنهادی است. به عنوان مثال اگر از 100٪ جایزه منطبق استفاده کنید ، می توانید پول جایزه را به نحوه تجارت خود با پول خود اختصاص دهید. برخی از تجار از پول جایزه برای امتحان دارایی های مختلف استفاده می کنند. ریسک این پول به دلیل اینکه پول جایزه است ، کمتر است ، بنابراین استفاده از این پول برای خودسازی منطقی است.


6 زیاد خطر نکنید

شما هنگام معامله گزینه های باینری در معرض خطر هستید. اگر این یک چیز مطمئن آتش بود که ما هر بار معامله می کردیم ، همه این کار را می کردند و همه برنده بودند. دلالان برای کسب درآمد درست مانند شما در آنجا حضور دارند و در هر معامله شخصی همیشه ضرر می کند. ترفند این است که خطر وجود شما را به حداقل برسانید و در صورت ضرر و زیان ، هرگونه پول سرمایه گذاری شده صدمه ای به شما وارد نمی کند.


7 به خواندن ادامه دهید

بسیاری از بهترین کارگزاران دارای بخشهای آموزشی مفید در وب سایتهای خود هستند. علاوه بر حساب های آزمایشی ، جایی که می توانید قبل از خرید و فروش با پول واقعی تجارت کنید ، تعداد زیادی فیلم با ارزش و همچنین وبینارهای منظم برای مبتدیان تا معامله گران خبره وجود دارد. برای بهبود استراتژی گزینه های باینری خود از تمام ابزارهای قابل استفاده استفاده کنید.


8 در معاملات کوتاه مدت تجارت کنید

یکی از نکات مورد علاقه گزینه های باینری ماست. توصیه می شود هنگام معامله ، زمان انقضا کمتر از یک ساعت را رعایت کنید تا اینکه تجارت طولانی مدت را انجام دهید. معاملات کوتاه مدت به عنوان یک استراتژی معاملات گزینه های باینری قابل پیش بینی تر هستند و سود بیشتری دارند تا شما ضرر نکنید.


9 مانند آن با یک تجارت برخورد کنید

اگر مشاغل شخصی خود را داشته باشید ، در مورد تصمیماتی که می گیرید و نحوه خرج کردن پول خود بسیار مراقب خواهید بود. معاملات گزینه دودویی تفاوتی ندارد. تصمیمات عجولانه و اشتباهات ساده می تواند برای شما هزینه داشته باشد. اگر با آن مثل یک تجارت رفتار کنید ، احتمال اینکه انتخاب هایتان را با دقت بیشتری بررسی کنید وجود دارد.


10 فقط آنچه راحت است را انجام دهید

خیلی از منطقه راحتی خود دور نشوید و ببینید که از این تجربه لذت نمی برید. قبل از اینکه بازارهای جدید ، دارایی یا معاملات جدید را امتحان کنید ، به آنچه می دانید پایبند باشید و از راحتی خود اطمینان حاصل کنید. مطمئن شوید که پول خود را به کارگزاران کلاهبرداری نمی دهید!
Thank you for rating.
پاسخ دادن به یک نظر لغو پاسخ
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!
پیام بگذارید
لطفا نام خود را وارد کنید!
لطفاً یک آدرس ایمیل صحیح وارد کنید!
لطفا نظر خود را وارد کنید
قسمت g-recaptcha لازم است!